O nas

Hotel dla kotów Kociara
Chcesz wiedzieć kim jesteśmy?

Mieszkamy w Kobylanach koło Krakowa. Niedaleko od lotniska Balice i miejscowości Zabierzów pomiędzy Doliną Kobylańska i Będkowską.

Pomysł na nasz rodzinny hotel dla kociaków powstał spontanicznie po ponad 10 latach opieki nad naszymi kocimi domownikami, które pojawiały się na naszym progu zagubione lub pozostawione na skraju otaczającego nasz dom lasu.

Nasze ukochane koty Pixie, Bolek i Matylda dzielnie pozują do zdjęć na naszej stronie.

Adaptacja pupila

Koncentrujemy się przede wszystkim na szybkiej adaptacji w pierwszych dniach pobytu. Poświęcamy dużo czasu i uwagi na przebywanie ze zwierzęciem, śledzenie jego reakcji i redukcje stresu zwierzaka. W pracy z kotami posiłkujemy się najnowszymi światowymi opracowaniami z dziedziny kociego behawioryzmu. Nie poddajemy się, dopóki wasz kot nie poczuje się u nas tak jak u siebie w domu.

Bezpieczeństwo Waszego kota jest naszym priorytetem. Dbamy o to, żeby zwierzęta przyjmowane do naszego hotelu były szczepione, zdrowe fizycznie i psychicznie. Wszelkie kontakty z innymi gośćmi hotelowymi (jeśli są takie oczekiwania) są wcześniej uzgadniane.

Bezpieczny dom

W razie konieczności interwencji weterynaryjnej jesteśmy w stanie reagować natychmiast korzystając z pomocy zaprzyjaźnionego gabinetu weterynaryjnego.
Zapewniamy zakwaterowanie w rodzinnym domu otoczonym ogrodem w przepięknej okolicy z daleka od hałasu wielkiego miasta. Pokoiki dla kotów są zaprojektowane tak żeby zapewnić im prywatność, przytulność, bezpieczeństwo i higienę. Celem naszej działalności jest ustanowienie długotrwałej relacji pomiędzy naszym klientami i ich kotami, bo nasz dom jest tam, gdzie nasze koty.

Chcielibyśmy, żeby pobyt waszego zwierzaka był bezstresowy i przyjemny a wam pozwolił na zajecie się swoimi sprawami na wakacjach czy w podróży służbowej.

Wymarzone miejsce dla Twojego kota
Gwarantowana satysfakcja.

Życie jest jak gra w kotka i myszkę, czasem jesteś myśliwym, a czasem gonisz swój własny ogon, więc nie goń dalej, daj nam szansę i wypróbuj nas. Twój Kot to nasza przyjemność.

PS. W naszym hoteliku istnieje również możliwość pozostawienia ptaków rożnego rodzaju i wielkości. Może to dziwić, ale sami posiadamy ptaki a waszym zapewnimy przytulne i spokojne miejsce, gdzie będą się czuły bezpiecznie, oczywiście z daleka od kotów 😉

Ksenia Kociara <3

Opinie naszych klientów